بدترین و فجیع ترین سلفی جهان را ببینید (عکس)

بدترین و فجیع ترین سلفی جهان را ببینید (عکس)

 • بدترین و فجیع ترین سلفی جهان را ببینید (عکس)

  به گزارش ایران ناز عکس عجیبی که یک مرد جوان از خود منتشر کرد بدترین عکس سلفی جهان نام گرفت . وانش ها به این سلفی وحشتناک و فاجعه بار بسیار زیاد بود .سلفي عجيب پسر هندي در کنار اجساد قربانيان يک سانحه رانندگي به‌عنوان بدترين سلفي دنيا شناخته شد.

  بدترین و فجیع ترین سلفی جهان را ببینید (عکس)

  در اين حادثه يک اتوبوس با موتورسيکلت برخورد کرد و سه نفر نيز کشته شدند.بنا بر گزارش‌هاي پليس، قربانيان اين حادثه به‌دليل بموقع نرسيدن اورژانس جان خود را در صحنه حادثه از دست دادند.سخنگوي پليس هند گفت: اين رفتار غير انساني است افراد حاضردر صحنه تصادف همواره بايد کمک حال آسيب ديدگان باشند اما به تازگي همه پس از تجمع شروع به گرفتن سلفي مي‌کنند.

  سه راکب موتور سیکلت در تصادف با اتوبوس بشدت مجروح شده و یکی از آنها در دم جان میسپرد .یکی از این سه نفر در دم جان باخته اما دو نفر دیگر هنوز در زمان حادثه زنده بوده‌اند و به گفته پلیس اگر از سوی مردم حاضر در صحنه، تلاشی برای نجات جان آنان انجام می‌شد احتمال زنده ماندن‌شان وجود داشت.

  اگرچه خودروهای بسیاری در صحنه تصادف توقف می‌کنند اما هیچکس مجروحان را به بیمارستان منتقل نمی‌کند و در عوض تمام حاضران در طول نیم ساعتی که امدادگران خود را به صحنه برسانند، اقدام به سلفی گرفتن با صحنه و فیلمبرداری از مجروحین حادثه می‌کنند.

  ویدئوها نشان می‌دهند که دو نفر مجروح پس از حادثه هنوز زنده‌ و در حال تقلا هستند. در نهایت یکی از این دو مجروح پیش از رسیدن امدادگران جان باخته و دیگری نیز در مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

  پلیس هند اعلام کرده تا زمان رسیدن امدادگران، زمان مناسب برای مداوای پزشکی از دست رفته و در صورتی که حاضران در صحنه اقدام به انتقال این افراد به بیمارستان می‌کردند، ممکن بود نجات یابند. گزارش‌ها حاکیست که دو نفر از قربانیان حادثه متاهل و صاحب فرزند خردسال بوده‌اند.

  بدترین و فجیع ترین سلفی جهان را ببینید (عکس)

 

برچسب ها: بدترین,و,فجیع,ترین,سلفی,جهان,را,ببینید,(عکس),
[ دوشنبه 25 تير 1397 ] [ 10:34 ] [ کاووسی فر ]
[ ]

فروش ویژه جم بازی کلش آف کلنز برای گیمر های حرفه ای در سایت دیکاردو ( یک دلار رایگان )

خلاصه وبسايت ديکاردو فروش جم  کلش آف کلنز  Clash of Clans با 1 دلار رايگان تنها با وارد کردن کد تخفيف در متن خبر درج شده است

Clash of clans

بازي استراتژيک کلش آف کلنز که جديدا بسياري از کاربران به آن پيوسته اند داراي جم و سکه ميباشد که شما ميتوانيد اين جم وسکه ارزان کلش آف کلنز را از وبسايت ديکاردو با قيمت بسيار اندک تهيه کنيد و در بازي کلش آف کلنز بهترين باشيد و در کلن هاي متعدد در برابر دوستان خود برنده بازي باشيد تنها با هزينه اي اندک در سايت ديکاردو .

و مجموعه ديکاردو در کمترين زمان ممکن جم خريداري شده براي بازي کلش آف کلنز را براي شما ايجاد ميکنند و ميتوانيد از اين جم استفاده کنيد و همينطور با يک پشتيباني 24 ساعته قوي در هر زمان که جم را تهيه کنيد ما براي شما آن را فعال ميکنيم

پيشنهاد استثنايي ما براي خريد جم کلش آف کلنز از سايت ديکاردو با استفاده از کد تخفيف 1 دلار رايگان از اين سايت است که شما ميتوانيد با وارد کردن Dicardo-new در بخش صفحه خريد کالاي خود در بخش کوپن تخفيف از آن بهره مند شويد

همکنون جم بازي کلش آف کلنز را با کمترين قيمت از سايت ديکاردو تهيه کنيد  و کد تخفيف ويژه ما رو فراموش نکنيد.

clash banner

 

برچسب ها: فروش,ویژه,جم,بازی,کلش,آف,کلنز,برای,گیمر,های,حرفه,ای,,در,سایت,دیکاردو,,,,,(,یک,دلار,رایگان,),,,خرید جم بازی , فروش جم بازی , فروش جم رایگان , خرید جم رایگان دیکاردو , فروش جم رایگان کلش آف کلانز ,خرید جم کلش رویال ,فروش جم کلش رویال ,فروش پول ساکر استار , خرید پول ساکر استار , خرید پول Soccer Star , فرروش آنلاین جم ارزان , فروش سکه ارزان ,فروش دلار ارزان بازی , فروش ارزان بازی ,فروش سکه بازی , فروش سکه ارزان بازی ,فروش جم Clash of clans ,خرید جم Clash Of clans , فورش جم Soccer Star,
[ پنجشنبه 1 آذر 1397 ] [ 8:46 ] [ کاووسی فر ]
[ ]
صفحه قبل 1 صفحه بعد